Home

Dana 19.05.2016. godine održana je završna Kantonalna smotra sposobnosti, znanja, stvaralaštva i sporta učenika osnovnih škola na kojoj su između ostalog pobjednicima Kantonalnih takmičenja i njihovim mentorima dodijeljene diplome i zahvalnice.

Domaćin ovogodišnje završne Smotre je bila OŠ "Bužim" iz Bužima, te koristimo priliku da se zahvalimo školskom menadžmentu i svim zaposlenicima škole, ali naravno i drugim osobama koji su dali svoj doprinos da se ovogodišnja završna Smotra realizuje na zadovoljstvo svih učesnika, u jednoj zaista svečanoj atmosferi.

Kratku informaciju koja između ostalog sadrži i nekoliko fotografija koje oslikavaju ambijent ove najveće zajedničke školske svečanosti svih osnovnih škola na području Unsko-sanskog kantona, možete pogledati OVDJE.

 

JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona u sklopu svojih redovnih programskih aktivnosti organizuje stručno usavršavanje (seminar) za nastavnike Razredne nastave i Matematike iz osnovnih škola sa područja općina Bihać i Bosanski Petrovac.
Seminar će se održati dana 28.05.2016. godine (subota) u Bihaću, hotel PARK, sa početkom u 10,00 sati.

Spisak pozvanih učesnika iz Razredne nastave možete preuzeti OVDJE.

Spisak pozvanih učesnika iz Matematike možete preuzeti OVDJE.

 

Kantonalno takmičenje učenika osnovnih škola iz Naučno-tehničkog stvaralaštva, održano je 12.05.2016. godine u OŠ "Otoka" Bosanska Krupa.

Prvoplasiranim učenicima čestitamo na iskazanim rezultatima, svim učenicima i njihovim mentorima se zahvaljujemo što su uzeli učešće u ovogodišnjem takmičenju, a školi domaćinu se zahvaljujemo na uspješnoj organizaciji i realizaciji takmičenja.

Bilten takmičenja u kojem se između ostalog nalaze i rezultati, možete pogledatI OVDJE.

 

JU Pedagoški zavod Unsko-sanskog kantona u sklopu svojih redovnih programskih aktivnosti organizuje stručno usavršavanje (seminar) za nastavnike Razredne nastave i Matematike iz osnovnih škola sa područja općina Sanski Most i Ključ.
Seminar će se održati dana 21.05.2016. godine (subota) u Sanskom Mostu, hotel SANUS, sa početkom u 10,00 sati.

Spisak pozvanih učesnika iz Razredne nastave možete preuzeti OVDJE.

Spisak pozvanih učesnika iz Matematike možete preuzeti OVDJE.